Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlapani a Dostihový vítěz 2009

29. 10. 2009

     Soutěž  Dostihový vítěz se běhá každoročně a je pořádán DaCK při ČMKU. Je vypsáno 12 bodovacích dostihů a do konečného výsledku se započítává nejlepších sedm. Tato soutěž je poměrně početně zastoupená,až na pár vyjímek.

      Ve whippetech psech tuto soutěž letos vyhrál Kleon Vlapan - Dostihový vítěz 2009,který též vyhrál soutěž  Mistr Kolínské dostihové dráhy 2009. Na druhém místě jeho bratr King Vlapan,který se letos více věnoval soutěži TOP TEN ČR/FCI,kterou zatím vede; v soutěži  Mistr Kolínské dostihové dráhy - 4.místo.

Kairo Vlapan - Dostihový vítěz 7/8.místo

     Whippetky feny: Dostihový vítěz pro letošní rok je  Kamila Vlapan; v Kolíně moc dostihů neběhala,přesto se v soutěži Mistr Kolínské dostihové dráhy umístila na druhém místě.

Kristyn Vlapan se umístila na hezkém třetím místě; Mistr Kol.dost.dr. - páté místo.(V Kolíně též moc neběhala)
Karen Vlapan  se umístila na  čtvrtém místě; Mistr Kol.dost.dr. - třetí místo.

Kendo Vlapan - Nejlepší sprinter 2009 - 1.místo

Kryštof Vlapan - začal běhat až letos v kategorii +51cm a oba dostihy v Lednici,kterých se účastnil vyhrál.

Kimm Vlapan se letos žádného dostihu neúčastnil.

       Co říci závěrem - z hlediska chovatelky jsem velice spokojená,běhá celý vrh a to velice dobře(díky genetické výbavě a díky svým pánečkům,kteří se jim věnují s velkou láskou). Doufám,že vrh "L",který se narodil letos v únoru je bude následovat a dělat též dobré jméno chov.st.Vlapan; totéž očekávám od vrhu "M",který plánuji na jaro 2010; máte-li někdo zájem o perspektivní dostihová štěňátka whippeta,neváhejte a kontaktujte mne.

      Podrobné výsledky všech "K"-áček za celou sezonu najdete v rubrice Dostihové úspěchy 2008,2009.