Vlapan Cup 2009

31. 10. 2009

Tak nám ta sezona nějak rychle utekla a je tu závěr - řízený trenink v Kolíně,při kterém se letos běžel již druhý ročník Vlapan Cupu. Na startu se sešli 4 pejsci a 2 fenky,kteří se přijeli rozloučit s dostihovou sezonou 2009. Běžel se jeden rozběh a finále,kromě Kamily,která je již "zazimovaná",tak běžela jenom finále. Loňské vítězství obhájil Kleon,druhý doběhl King,třetí Karen - snažila se holka,chvilku byla na druhém místě,ale bráška King jí tu radost dlouho neponechal. Čtvrtý Kairo,pátý Kendo a šestá Kamila. Bylo to hezké rozloučení se sezonou,majitelé byli spokojeni a já, jako chovatelka též. Všem majitelům Vlapanů děkuji,že se tak hezky starají o své miláčky a přeji jim ještě hodně a hodně úspěchů na dostizích.

Doufám,že se všichni ve zdraví sejdeme v dostihové sezoně 2010,kdy již tým Vlapanů posílí vrh "L"-čat.