Velká cena Mladé Boleslavi 15.6.2014

16. 6. 2014

V neděli 15.6.se konal bodovací dostih Velká cena Mladé Boleslavi. Běželo 9fen, 13psů, 9sprinterů, 2senioři+1mladý.

Wh.feny:v obou rozbězích byla jasná favoritka Bengal Lady Aerodynamic,která jediná z fen měla oba dva časy pod 23vt.,druhý nejlepší čas měla Nikita Vlapan - dečka č.2 ve finále,dečka č.3 - Venus AB,dečka č.4 - Elektra,dečka č.5 - Jeffie Jane BSD,dečka č.6 - Louisiana Vlapan. Po startu došlo asi k nějaké kolizi,protože jasná favoritka tohoto dostihu Bengal Lady byla v zadní části startovního pole,přesto zabojovala a doběhla na druhém místě; zvítězila s pětkou běžící Jeffie; třetí Elektra GH; čtvrtá Louisiana Vlapan; pátá Nikita Vlapan a šestá Venus AB.

Wh.psi:-finále "A"-startovali-s jedničkou Chester BSD, s dvojkou Hokee River, s trojkou Juventus BSD, se čtyřkou Jabulani BSD, s pětkou Kivuva Mumbwa BSD, se šestkou Jenka van Arkadi. Zvítězil Juventus, druhý Hokee River, třetí Jabulani, čtvrtý Chester, pátý Kivuva, šestý Jenka.

Wh.psi sprinteři - do "A"finále nastoupili - s jedničkou Kiprop Kipruto BSD, s dvojkou Garp GG, s trojkou Bolt Teqamba, se čtyřkou Noel Vlapan, s pětkou Oskar Vlapan, se šestkou Django Jet Inventum. Stylem "start - cíl" zvítězil Noel Vlapan; druhý Bolt Teqamba; třetí Kiprop Kipruto; čtvrtý Garp GG; pátý Django Jet; šestý Oskar Vlapan.

Finále "B" - zvítězil Naishin Vlapan; druhý Diadém Inventum; třetí Vulkán AB.