Úspěšné sobotní dostihy chov.st.VLAPAN v Lednici

24. 8. 2008

Lednice-Letní pohár 23.8.2008                                                                                                                        Kristyn VLAPAN,maj.Jana Streitová a Martin Vlček:z hezkého vítězného rozběhu postoupila rovnou do finále(spolu s dalšími přímo postupujícími fenkami Aurou B.A.,Emmeline I.W. a Giny B.S.D.)Šestici finalistek doplnily z opr.běhů Barcheta Sp.M.a Buggati Step Inventum.Následně vyhrála i finále,kde startovala z boxu č.1,který ji nevyhovuje a nechala se v první zatáčce zavřít tak,že byla na posledním místě.Dokázala se ale propracovat na vedoucí pozici a s náskokem vyhrát.Doufáme,že tímto nám Kristyn chtěla naznačit,že se po hárání konečně dostává zpět do formy.

6.Buggati Step Inv.

Kleon VLAPAN p.Krásy,se do finále probojoval též rovnou z vítězného rozběhu.Finále bylo velice napínavé.V poměrně silné konkurenci(Kento ze Sp.G.-rekord dráhy v Kolíně)Kleon vybojoval první místo až v cílové rovině,ale o jeho vítězství nemohlo být pochyb,protože se nejednalo o pouhé setiny.

Konečné pořadí finále psů:    Obrazek