Jdi na obsah Jdi na menu
 


Středoevropský pohár 13.8.2011

21. 8. 2011

           V sobotu 13.8.2011 se běžel v Kolíně CACILový dostih,na který od neděle navazoval treninkový týden a proto jsem neměla čas,ani možnost dodat výsledky tohoto dostihu. Startovalo 12 fen, 10psů, soloracing 6 "wh"mix.

       Wh.feny: běželo se na čas a účast ve finále "A" si zajistily - s jedničkou Chuckle BSD; s dvojkou Charis BSD; s trojkou Escape BN; se čtyřkou Laura Vlapan; s pětkou Kristyn Vlapan; se šestkou Catwalk Inventum. V "B" finále startovaly - s jedničkou Britany GH nenastoupila; dvojkou Antiopa z Ar.Niv; s trojkou Camouflage Inventum; se čtyřkou Chambawamba TT; s pětkou Bluebotlle of Carinae; se šestkou Penelope AB. V "A" finále zvítězila Charis BSD-CACIL; druhá Laura Vlapan-R.CACIL; třetí Chuckle BSD; čtvrtá Escape BN; pátá Kristyn Vlapan; šestá Catwalk Inventum. "B" finále-první Antiopa z Ar.Niv; druhá Chambawamba TT; třetí Camouflage Inventum; čtvrtá Bluebotlle of Carinae; pátá Penelope AB.

kolin13.8.2011-002.jpg

        Wh.psi: do finále "A" se probojovali - s jedničkou Mont Blanc ze Sp.G.; s dvojkou Lancelot Vlapan; s trojkou Kleon Vlapan; se čtyřkou Lucy Vlapan; s pětkou Hagi TT; se šestkou Lloyd Vlapan,který pro zranění nenastoupil a nahradil ho Chirok BSD. Zvítězil Lancelot Vlapan; druhý Mont Blanc ze Sp.G.; třetí Hagi TT-CACIL; čtvrtý Kleon Vlapan; pátý Lucky Vlapan-R.CACIL; šestý Chirok BSD.

kolin13.8.2011-003.jpg

        Soloracing "wh.mix" - první místo Canis of Carinae-fena(otec:Orlando Supersonic); druhá Cora of Carinae-fena; třetí Mefisto Vlapan-pes(otec:Oochigea's Ypcres); čtvrtá Karen Vlapan-fena(otec:Blue Flame GG); pátý Michael Vlapan; šestý El Nino Modrý Hit(otce neznám)

kolin13.8.2011-001.jpg

    Pro zájemce o dostihový sport je ještě volný jeden velmi nadějný dostihový pejsek,z krytí v Německu úspěšným,dostihovým whippetem Surumu vom Rauhen Meer(finalista MS i ME)

naishin-noel-nikolas-014.jpg

naishin-noel-nikolas-016.jpg

  Odběr možný ihned!!!!