SAUDA CUP 2012

13. 8. 2012

V sobotu 4.8. se běžel již třetí ročník Sauda Cup na počest dlouholetých whippetářů manž.Sauerových. Zúčastnilo se 6 fen, 10 psů, 2 mladé fenky, 4 senioři mix.

Wh.feny - 2 běhy po třech,všechny do finále "A". Z Vlapanek běžela pouze Karen Vlapan, Laura hárá a Kamila dělala sparingpartnera mladým fenkám Nikitě Vlapan a Ice Ice Baby TT,které zkládaly LZ a obě fenky uspěly; v rozběhu i ve finále zvítězila Nikita Vlapan,druhá Ice Ice Baby.

V Sauda Cupu ve finále běžely - s jedničkou Karen Vlapan; s dvojkou Chambawamba; s trojkou Elektra; se čtyřkou Bluebottle; s pětkou Jordan. Casablanca GH měla v rozběhu kolizi a "nedoběh". Zvítězila Karen Vlapan,která tento pohár vyhrála již v r.2010; v r.2011 se nemohla zúčastnit,protože hárala.

Wh.psi - 3 běhy - do finále "A" se probojovali - s jedničkou Jalisco BSD; s dvojkou Jenka van Arkadi; s trojkou Mefisto Vlapan; se čtyřkou Garp GG; s pětkou Juventus BSD; se šestkou Merlin Vlapan. Zvítězil po krásném závěrečném sprintu Mefisto Vlapan,kdy ze čtvrtého místa neuvěřitelně zrychlil a všechny v poslední zatáčce podběhl; druhý Garp GG; třetí Jalisco; čtvrtý Jenka van Arkadi; pátá Juventus BSD; šestý Merlin Vlapan.