Jdi na obsah Jdi na menu
 


Řízený trenink v Kolíně 1.11.08

3. 11. 2008

V sobotu 1.11.08 se konal v Kolíně tradiční "řízený trenink". Počasí se opravdu vyvedlo, krásný slunečný a teplý den, který vůbec neodpovídal datu 1.listopadu. Sjel se velký počet účastníků - 53, čemuž odpovídal počet běhů - jak soloběhů - přibližně 58 na dvě kola,několik rovinek a 23 spol.běhů-též dvě kola. V polední přestávce byly vyhlášeny výsledky Chudleys Cup-u a předány hodnotné ceny sponzorem DG - pí.R.Mildner. Ve fenách wh. byla na prvním místě Leslie ze Sp.G., druhá Kristyn Vlapan a třetí Arven ČT.

                                                              

Obrazek

 

Ve psech byl první Kenwood ze Sp.G.,druhý Lewis ze Sp.G. a třetí Forest Gump GG

                                                                   

 

Obrazek

 

 

Seniorky feny vyhrála High Hope ze Sp.G. a psi Ben Hur Filuta. Na závěr byla tradičně bohatá tombola.

                       Všem vítězům gratulujeme !!!

Pro zpestření treninku jsem akceptovala přání mého muže,který by rád viděl šest Vlapanů ve společném běhu na dráze, a protože to není jinak  možné než na treninku, tak jsem vyhlásila Vlapan Cup. Vítězové 1-3 dostali pohárky a 4-6 plakety. Sponzorem této akce byl můj muž. Startovali 4psi-Kleon,King,Kendo,Kimm a dvě feny-Kristyn a Karen,pro Kamilku již nezbyl box a tak smutně přihlížela. Doběh na 1-3 místě byl poměrně těsný,přesto první doběhl Kleon,druhý o půl hlavy za ním King a třetí-o hlavu za Kingem -Kendo. Potom byla mezera(ne velká)a doběhla druhá trojka,ve vyrovnaném doběhu-na místě čtvrtém Karen a šestý Kimm. Myslím,že pro majitele Vlapanů to byl zábavný trenink a ve Vlapan Cup-u budeme v příštích letech pokračovat.                                                          

Obrazek

 

Ještě jednou přeji všem Vlapanům a jejich páníčkům hodně zdraví,dostihových úspěchů a objektivní posuzování doběhů na dostizích. Páníčkům děkuji za obětavou péči o Vlapany a za dosažené úspěchy v letošní sezoně.

                                                 Chovatelka Vlapanů   Vlastimila Panušková-Ronovská