Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pojizerské derby Ml.Boleslav 6.5.2012

7. 5. 2012

      V neděli se běžel bodovací a CACTový dostih,účast opět nebyla početně vysoká,ale výkonnostně poměrně vyrovnaná. Běhalo se na časy.

       Wh.feny - 11fenek; po prvním kole měla Laura Vlapan čtvrtý čas,což nebylo tak nejhorší; druhý a třetí běh má Laura lepší,tak jsem doufala,že se do "A"finále v poměrně silné konkurenci dostane; v druhém kole měla ale Laura smůlu,že byla hned po startu zpomalená soupeřkou,která jí něco povídala do ouška,Laura jí sice neposlouchala a sledovala návnadu,ale ke zpomalení došlo a i když rozběh vyhrála,její čas byl horší,než v prvním kole,ale měla štěstí,že ze čtvrtého místa se posunula na šesté. Do "A" finále se nominovaly - Peggy Supersonic,Adige White Shot,Grande Tequila TT,Catwalk Inventum,Brittany Gentle Heart,Laura Vlapan. Start se Lauře náhodou povedl a odstartovala nejlépe,dlouho jí však vedoucí pozice nevydržela a na první místo se probojovala Peggy,která zvítězila; druhá doběhla Laura Vlapan; třetí Catwalk; čtvrtá Adige; pátá Brittany; šestá Grande Tequila.

ml.bol.6.5.2012.jpg

 

      Wh.psi - přihlášeno osm,ale u přejímkyse ještě dva pejsci dohlásili. Do "A" finále se nominovali - Chester BSD,Perseus AB,King Vlapan,Mahony ze Sp.G.,Essien BN,Avatar z Podsmrčků. Lucky Vlapan měl smůlu a měl sedmý čas. V "A" finále King Vlapan opět špatně odstartoval a v takto vyrovnané konkurenci se každá ztráta velice špatně dohání,přesto se mu podařilo z posledního místa vybojovat krásné třetí místo o pouhé čtyři setiny za druhým Perseusem. Zvítězil Chester BSD,druhý Perseus AB,třetí King Vlapan,čtvrtý Essin BN,pátý Avatar z Podsmrčků,šestý Mahony ze Sp.G. Lucky Vlapan v "B" finále podal perfektní výkon a stylem start-cíl s velkým náskokem vyhrál. Merlin Vlapan si zaběhal sólíčky a Noel Vlapan dvě rovinky.

ml.bol.6.5.2012-psi.jpg

 

      Všem finalistům gratuluji!!!!!!!!

   Vážným zájemcům o dostihový sport mohu nabídnou nadějnou ,dostihovou fenku;otec:výborný dostihový whippet Mont Blanc ze Sp.G.; matka: Jacqueline ze Sp.G.-matka úspěšných vrhů "K","L","M". Odběr možný ihned. Začátečníkům poradím a pomohu s treninkem na dostihovédráze Kolín. 

okarina-7.5.2012-002.jpg