Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nezapomenutelný zážitek z Lednice

4. 7. 2010

   Ačkoliv nemám ve zvyku komentovat drobné nedostatky při dostizích,o tento zážitek se musím s vámi,kdo navštěvujete moje stránky,podělit.

    Začnu hezky po pořádku; na většinu dostihových drah jezdíme mezi prvními,ze dvou důvodů - já mám od lékaře zakázaný pobyt na sluníčku a kvůli pejskům,aby byli ve stínu,proto nelitujeme o hodinku vyjet dříve,aby jsme toto místo našli. Leta jezdíme do Lednice a parkujeme pravidelně za tribunou(kdo tam jezdí častěji,tak to ví)doposavad bez jakýchkoliv problémů(i před týdnem 27.6.)Tak i dnes,v neděli 4.7.2010,vyndali jsme naše psí svěřence a šli je vyvenčit(jela jsem s p.Vaňkem a pejskama). Když se vracím k autu,vidím p.Stejskala(člen Lednice) jak nese odpadní část chemického WC plnou lidských exkrementů a jal se jí vylévat těsně u našeho auta; neodpustila jsem si vyřknout nahlas svůj názor na jednání p.Stejskala,naproti mě jdoucímu p.Vaňkovi;p.Stejskal dokončil svoji činnost a oslovil nás,zda "máme nějaký problém",p.Vaněk odpověděl,že už nám to mohl rovnou vylít na sedačky;na to p.Stejskal začal mluvit něco o skládce,dopisu a Lednici a že musíme počítat s tím,že to tam bude jako na "skládce". Nevím,co tím myslel,žádný dopis jsem nikomu nepsala. Ještě se mi p.Stejskal zeptal,proč do Lednice jezdím,když se mi nelíbí,že nám lije fekálie vedle auta; na to jsem mu odpověděla,že do Lednice jezdím 30let a kvůli němu,že určitě jezdit nepřestanu. Tím to neskončilo a asi tak za 20min. nám bylo oznámeno,že musíme toto místo opustit,že je pouze pro členy organizace.U hlavní brány byla natažena páska přes celou cestu,kterou museli všichni startující i návštěvníci celý den podlézat. Co říci závěrem - že je mi upřímně líto pana Stejskala,který tímto primitivním způsobem řeší případné osobní antipatie.

   Tak toto byl zážitek hned po ránu,ale krásnou dostihovou neděli mi p.Stejskal nezkazil,užila jsem si dostihový den v příjemné společnosti opravdových,slušných chrtařů;všichni Vlapani,kteří ten den startovali(3),se dostali do finále "A" a vybojovali 3 druhá místa a mladičký Lancelot Vlapan,který se musí ještě hodně otrkávat v plném běhu,doběhl šestý.

  V krátkosti výsledky: wh.feny - 1.Dolce Vita BN; 2. Kristyn Vlapan; 3. Brittany GH; 4. Escape BN; 5. Higuita TT; 6. Antiopa z Ar.Niv

Obrazek

 

     wh.psi - 1. Mont Blanc ze Sp.G.; 2. Kleon Vlapan; 3. Chester BSD; 4. Hagi TT; 5. Antony FRS; 6. Lancelot Vlapan

Obrazek

 

    Ocelit Trophy - 1. Mont Blanc ze Sp.G.; 2. Kleon Vlapan; 3. Balifail Batida

       Všem vítězům gratuluji!!!!!!

       V rubrice Naše videa jsou finálové běhy whippetů a Ocelit Trophy

       Všem účastníkům dostihů přeji jenom a jenom příjemné zážitky

     Vážným zájemcům o dostihy mohu nabídnout dva velmi nadějné pejsky whippeta,z krytí v Belgii

Obrazek