Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladá Boleslav 22.5.2011

22. 5. 2011

         V neděli 22.5. se běžel v Boleslavi CACILový dostih. Účast ve psech byla početně (14)i výkonnostně na výborné úrovni. Fen bylo jenom osm.

       Wh feny - běžely dva běhy po čtyřech. S jedničkou do "A" finále nastoupila Oochigea's Halina; s dvojkou Kamila Vlapan; s trojkou Leslie ze Sp.G.; se čtyřkou Karen Vlapan; s pětkou Laura Vlapan a se šestkou Camouflage Inventum. Nejlépe odstartovala Karen Vlapan, následovaná Leslie,která se po chvíli ujala vedení; též Halina se probojovala na přední pozici za Leslie. Zvítězila Leslie, druhá Halina, třetí Karen - CACIL, čtvrtá Laura - R:CACIL, pátá Camouflage, šestá Kamila.

boleslav-22.5.2011-001.jpg

 

       Wh.psi - běželi čtyři běhy. S jedničkou do "A" finále nastoupil King Vlapan s výborným časem 22,63 vt.; s dvojkou Chester BSD; s trojkou Lancelot Vlapan; se čtyřkou Kento ze Sp.G.; s pětkou Kleon Vlapan; se šestkou Essien BN. King Vlapan výborně odstartoval(jako v druhém rozběhu)a ujal se vedení, následovaný Essienem; na přední pozici se též probojovali Kleon a Lancelot Vlapan, kteří se dostali před Essiena; na pátém místě doběhl Chester BSD a šestý Kento ze Sp.G.

boleslav-22.5.2011-002.jpg

 

    Ve finále "B" též výborně zaběhli Lloyd Vlapan a Lucky Vlapan. Lloyd doběhl v "mrtvém doběhu" na druhém místě; Lucky na třetím.

   V soloracingu výborně zaběhl i Kairo Vlapan a umístil se na třetím místě.

 

boleslav-22.5.2011-004.jpg