Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladá Boleslav - CACT,B

8. 5. 2010

  V sobotu 8.5. se běžel v Ml.Boleslavi bodovací dostih se zadáváním titulu CACT. Přihlásilo se 8 fen, 14 psů, 4 senioři mix, 3 sprinteři, 3 mladí - běželi pouze dva.

      Wh.psi: Byly tři rozběhy psů,postupovalo se podle pořadí - první postupoval rovnou do finále,ostatní OB. Rovnou do finále postoupili: s jedničkou Mont Blanc ze Sp.G., s dvojkou Kleon Vlapan, s trojkou Kenwood ze Sp.G. Z opravných běhů šestici finalistů doplnili: se čyřkou Klermont ze Sp.G.,s pětkou Chester BSD a se šestkou Nereus AB. Nejlépe ve finále odstartoval Klermont,nejhůře Kleon Vlapan a Mont Blanc též nic moc,ale ten to velice rychle napravil a bleskově se ujal vedení,které udržel bez problémů až do cíle - 1.místo,CACT; na druhé pozici běžel mladičký Chester BSD, v cílové rovině ale  zaútočil Kleon Vlapan,kterému se podařilo až téměř v cíli vyhrát o hlavu nad Chestrem,který zaběhl velice dobře. Druhé místo - Kleon Vlapan,R.CACT; třetí místo Chester BSD.

Obrazek

         Wh.feny: běžely dva rozběhy po čtyřech, do "A" finále postupovaly první dvě,ostatní OB. Rovnou do finále postoupily Karen Vlapan,Kamila Vlapan,Bluebottle of Carinae,Bugaboo of Carinae. Z OB potom Betacanis a Britany GH. Po startu se ujala vedení Karen Vlapan a nikým neohrožena doběhla jako první - CACT; druhá doběhla Kamila Vlapan - R.CACT; třetí doběhla Betacanis of Carinae.

Obrazek

         Wh.mladí: běželi pouze dva - mladičký Lancelot Vlapan a téměř tříletý Bifidus B of Carinae. Lanymu se dařilo a rozběh i finále vyhrál.

      LLoid Vlapan a Laura si úspěšně zaběhli každý dvě sólíčka na nové dráze s nekonečným zajícem a vůbec jim to nedělalo žádný problém.

         Wh.sprinteři: běželi tři Kendo Vlapan, Neptun AB a Satangin June Joke. V rozběhu vyhrál Neptun AB, finále vyhrál Kendo Vlapan,který se probudil; druhý Neptun AB a třetí Satangin June Joke.Obrazek

         Všem finalistům a vítězům gratuluji!!!!!!!

Zájemci o perspektivní dostihová štěňátka (pejsky) mě mohou kdykoliv kontaktovat. Začátečníkům pomohu s treninkem na dost.dráze Kolín

Pět VLAPANŮ = pět pohárů

Obrazek

 ObrazekKendo Vlapan(Flíček) na stupních vítězů

V rubrice Naše videa je přidán videozáznam z finále whippetů