Mistrovství ČR

30. 8. 2009

V sobotu 29.8. se běžel bodovací dostih,zároveň mistrovství ČR na krátkou trať. Účast byla velice malá. Whippeti feny byly 4, whippeti psi 3, senioři 4(3+1),mladí 3. Většina ostatních plemen převážně po jednom.

Whippeti feny: z Vlapanek běžela pro změnu jenom Kamila,dále Ardene GH,Leslie a Brodway BA. První rozběh Kamila vyhrála s viditelným náskokem před Leslie a Ardene. Brodway BA se z neznámých důvodů hned před boxy zastavila. Ve finále se Kamilce moc nezadařilo,začala stahovat mírný náskok Leslie až těsně před cílem ,ale nepodařilo se a byla velice,velice těsně  druhá za Leslie; třetí Ardene GH.

Obrazek

Whippeti psi: z Vlapanů běžel Kairo,který si dostih vychutnal a rozběh i finále vyhrál - Mistr ČR na 280m . Druhý byl Danny Filuta a třetí nestárnoucí a stále dobře běhající Kent z Hedvábí.