Mistrovství ČR na 280m Kolín 10.8.2013

22. 8. 2013

10.8.2013 se běželo v Kolíně MČR na 280m,protože hned následoval tréninkový tábor,tak jsem neměla přístup k internetu,po návratu z Kolína v pátek ve 21hod.,ráno v sobotu odjezd do Lednice na dostihy,v neděli vaření,v pondělí ráno odjezd do Plzně atd.Takže ve zkratce až dnes.

Wh.psi-běželo jich 12,Ondra Vlapan ještě před dostihem byl potrhán jiným whippetem,tak odjel na ošetření a neběžel.Finále "B" vyhrál Merlin Vlapan,druhý Rigisamus AB,třetí Atom z Medové kaše,čtvrtý Tritón AB;Avatar a Naishin pro zranění nestartovali;

Ve finále "A" podal opět vynikající výkon Jenka van Arkadi a doběhl na druhém místě,za ním doběhl na místě třetím Noel Vlapan,čtvrtý Sol Invictus AB,pátý Nitro Vlapan,šestý Gaudí GG.

Wh.feny-přihlášeno bylo 13,běželo 8 ;ve whippetkách "A" též podala hezký výkon whippetka Geyser Force GH,která doběhla na druhém místě,třetí Elektra GH,čtvrtá Ice Ice TT,pátá Brittany GH,šestá Seléne AB.

Wh.senior mix - zvítězil Bodie BA-mistr republiky na 280m

jako druhá,ale z fenek první Karen Vlapan-mistr republiky na 280m,třetí Kamila Vlapan-první vícemistr republiky na 280m,čtvrtá Artemis z Ar.Niv,pátá Nausikaá AB