Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství ČR 30.9.2012

1. 10. 2012

        V sobotu 30.9.se běželo v Ml.Bol.mistrovství ČR. Počasí bylo přímo výstavní - sluníčko celý den,bezvětří,příjemná teplota. Konkurence se sešla v hojném počtu.

        Wh.psi - 15psů-4rozběhy-do finále "A" postoupili pouze ti,co měli čas pod 23vt.- s jedničkou Chester BSD 22,59vt.; s dvojkou Jalisco 22,61vt.; s trojkou Garp 22,69vt.; se čtyřkou Jabulani 22,76vt.; s pětkou Lancelot Vlapan 22,769vt.; se šestkou Kleon Vlapan 22,98vt..Průběh finále jsem bohužel nemohla sledovat,protože jsem měla starosti se zraněnou Karen Vlapan se kterou jsem musela jet na vet.kliniku a skončily jsme se dvěma stehy na zadní nožičce,ale Karenka se dobře hojí a doufám,že bude brzy v pořádku.Zvítězil Garp,druhý Jabulani,třetí Jalisco,čtvrtý Chester,pátý Lancelot,šestý Kleon. Finále "B"-zvítězil King Vlapan,druhý Michael Vlapan,třetí Mefisto Vlapan,čtvrtý Avatar,pátý Essien. Finále "C"-zvítězil Blue Boy,druhý Atom,třetí Merlin Vlapan.

       Wf.feny - 10 -3rozběhy - ze dvou kol rozběhů měly nejlepší čas Adige Whitte Shot a Karen Vlapan - v prvním kole měly stejný čas 23,25vt.-v druhém kole měla Adige o setinku lepší čas a tak nastupovala do finále s jedničkou 23,25vt.; s dvojkou Karen Vlapan 23,25vt.; s trojkou Camouflage Inventum 23,48vt.; se čtyřkou Elektra GH 23,55vt.; s pětkou Jordan BSD 23,78vt.; se šestkou Grande Tequila TT 23,93vt. Karen výborně odstartovala a dostala se na vedoucí pozici,což se jí stalo osudné,když jí zezadu jedna ze soupeřek přišlápla zadní nohy a Karen měla co dělat,aby neupadla,ale ustála to,ale propadla se na zadní pozici,kterou již neztáhla. Po doběhu jsem byla upozorněna p.Navrátilem,který byl u odchytu kůže,že jí teče krev ze zadní nožičky,čímž mu tímto děkuji. Po ošetření na dráze jsme jely na kliniku,kde jí p.doktor Langr nožku sešil a též mu ještě jednou děkuji. Zvítězila s trojkou běžící Camouflage,druhá s pětkou běžící Jordan,třetí s jedničkou běžící Adige,čtvrtá Elektra,pátá Grande Tequila a šestá zraněná Karen.Finále "B"-s jedničkou Chambawamba;s dvojkou Ice Ice Baby TT; s trojkou Hopi od Hněvína,se čtyřkou Rhea AB. Zvítězila Hopi od Hněvína,druhá Ice Ice Baby;Rhea AB byla disqalifikována pro napadání;Chambawamba nenastoupila.

       Wh.mladí mix - 3 - dvě fenky a pejsek; v prvním rozběhu zvítězil Noel Vlapan s krásným časem 23,15vt.; druhá Jeffie Jane BSD 23,89vt.; třetí Nikita Vlapan 23,97vt.Ve finále zvítězila Jeffie Jane,druhý Noel,třetí Nikita.

       Wh.sprinter - 1 -běžel pouze Kendo Vlapan a tudíž zvítězi.

       Soloracing - feny - 1.Jingle Bell BSD; 2.Dragonfly d.P.d.l.J.; 3.Bereta Teqamba; 4.Nikol Vlapan; 5.Alaska GH; 6.Intriga BSD; 7.Bon Voyage GH; 8.Abigail Liberty VD.

                          psi - 1.GaudíGG; 2.Bolt Teqamba; 3.Lloyd Vlapan; 4.Jaguár BSD; 5.Naishin Vlapan; 6.Amadeo Con Amore.

          Všem finalistům gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!