Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství Čech 26.9. Kolín

27. 9. 2009

    V sobotu 26.9.se běželo mistrovství Čech v Kolíně. Počasí se vydařilo,dráha bezvadně připravená. Účast wh.fen se z pěti přihl.zvýšila na šest,takže běžely dva rozběhy po třech;psů bylo více - čtyři rozběhy; sprinteři tři; senioři šest(2+4); mladí tři(1+2).                                  Wh.feny: Za Vlapany běžela jenom Karen; svůj rozběh vyhrála a protože bylo fenek jenom šest,všechny postupovaly do finále. Karen měla nejlepší čas a tak nastupovala do finále s dečkou č.1; s dvojkou šla Alaska GH; s trojkou Florance GG; se čtyřkou Bluebottle; s pětkou Jorgia; se šestkou Alegra. Dobře odstartovala a ujala se vedení,které si udržela až do cíle a získala titul Mistr Čech.

Obrazek

       Wh.psi: běželi čtyři rozběhy a dle časů účast ve finále "A" vybojovali: s jedničkou Kleon Vlapan; s dvojkou Mont Blanc ze Sp.G.; s trojkou King Vlapan; se čtyřkou Kenwood ze Sp.G.; s pětkou Kairo Vlapan; se šestkou Klermont ze Sp.G. Nejlépe odstartoval Micki a ujal se vedení,následovaný Kleonem Vlapan; King po tradičně horším startu se propracoval na třetí místo. Takto doběhli i do cíle. Na čtvrtém místě doběhl Kairo Vlapan,který se velice snažil a vzhledem k tomu,že se dostihů moc nezúčastňuje a chybí mu zkušenosti,podal velice hezký výkon v této silné konkurenci. Pátý doběhl Klermont,šestý Kenwood.

Obrazek

      Wh.sprinteři: běželi tři,rozběh vyhrál Nabuchodonozor, druhý doběhl Kendo Vlapan, třetí Donatelo Petula Vera. Stejné pořadí bylo i ve finále,protože se Kendovi nechce do boxu,hůře startuje a pak již to nedotáhne.

         Všem finalistům gratulujeme !!!!!!!!