Mistrovství A.D.P. 2011

10. 10. 2011

V neděli 9.10.2011 se běželo mistrovství A.D.P. + Velká cena whippetů. Počasí se nakonec umoudřilo,nepršelo a odpovídalo ročnímu období. Běželo 7fen,9psů,7mladých(3feny,4psi)7fen soloracing,6psů soloracing.

Wh.psi - běželi dva běhy 5+4,dvě kola; běhalo se na časy,takže o pořadí v doběhu nemohly být žádné pochyby. Do "A" finále nastoupili - s jedničkou Chester BSD; s dvojkou King Vlapan; s trojkou Kleon Vlapan; se čtyřkou Lancelot Vlapan; s pětkou Garp GG; se šestkou Hagi TT. Výborně odstartoval s pětkou běžící Garp GG,následován Chestrem BSD,kterému se podařilo vybojovat vedoucí pozici a zvítězit; druhý doběhl Garp, třetí Lancelot, čtvrtý King, pátý Kleon, šestý Hagi. Bylo to velice hezké finále. V "B" finále běželi - s jedničkou Lucky Vlapan, s dvojkou Avanti z Osir.domu, s trojkou Mackenzie z Hedvábí. Zvítězil Lucky Vlapan stylem start-cíl.

Wh.feny - dva běhy 3+4, dvě kola; do finále "A" nastoupily - s jedničkou Camouflage Inventum, s dvojkou Britany GH, s trojkou Chambawamba TT, se čtyřkou Catwalk Inventum, s pětkou Dragonfly du Pack de la Jet, se šestkou Saxana z Hedvábí. Zvítězila Camouflage, druhá byla Britany, třetí Chambawamba, čtvrtá Dragonfly, pátá Catwalk, šestá Saxana.

Wh.mladí psi - prvně běželi na dva rozběhy a finále, v prvním rozběhu vyhrál Mefisto Vlapan,druhý buď Avatar z Podsmrčků nebo Michael Vlapan, čtvrtý Taylor z Hedvábí; v druhém rozběhu vyhrál Michael Vlapan,druhý Mefisto Vlapan, třetí Avatar z Podsmrčků,čtvrtý Taylor z Hedvábí. Ve finále vyhrál Avatar,druhý Michael,třetí Mefisto,čtvrtý Taylor.

Soloracing feny - první místo Laura Vlapan, druhá Adige White Shot, třetí?????,čtvrtá Intriga BSD, pátá Casablanca GH, šestá Belle Amie Saraht toom.Tr.,sedmá ?????

Soloracing psi -první místo Gaudí GG, druhé místo Merlin Vlapan, třetí místo Romulus AB, čtvrtý Tazaris Ikariam,další ?????????????

Velká cena whippetů - startovali - s jedničkou Chester BSD, s dvojkou King Vlapan, s trojkou Crazy Lady Toom.Tr.(fenka), se čtyřkou Kleon Vlapan, s pětkou Lancelot Vlapan, se šestkou Garp GG. Zvítězil po výborném výkonu King Vlapan,druhý, po pěkném finiši v cílové rovině Lancelot Vlapan, třetí Garp GG, čtvrtý Kleon Vlapan, pátá Crazy Lady Toom.Tr., šestý Chester BSD.