Mezinárodní mistrovství České republiky 16.6.2013 v M.Boleslavi

17. 6. 2013

V neděli 16.6.se v Ml.Boleslavi běželo Mezinárodní mistrovství České republiky;přihlášeno bylo 17 psů,16fen-běželo 13psů a 12fen(asi by se mělo postupovat jako v zahraničí-když se přihlásíš a nepřijedeš,musíš zaplatit startovné,jinak si na té dráze již nezaběháš)musí se opravovat rozběhy a to hodně zdržuje.

Wh.psi - do "A" finále se probojovali - s jedničkou Jabulani BSD; s dvojkou Garp GG; s trojkou Juventus BSD; se čtyřkou Noel Vlapan; s pětkou Bolt; se šestkou Naishin Vlapan. Zvítězil Jabulani,druhý Garp,třetí Juventus,čtvrtý Bolt,pátý Naishin,šestý Noel,který měl před druhou zatáčkou kolizi - dobře odstartoval a běžel na třetí pozici,když mu zezadu běžící soupeř přišlápl zadní nohy a kolize v podobě kotrmelce byla jasná,propadl se na poslední místo,ale nevzdal to a statečně doběhl na šestém místě; spolu s jeho bratrem Naishinem to byl jejich první dostih za dospěláky a tak je velký úspěch,že v poměrně velké konkurenci se probojovali do finále "A",které pro Noela moc dobře nedopadlo.

finále "B" - s jedničkou Flash; s dvojkou Dingy Duke el Shiras; s trojkou Merlin Vlapan; se čtyřkou Jalisco BSD(nenastoupil),který měl v obou rozbězích smůlu - v prvním rozběhu ho naremploval Tin Ayort Back a ve druhém rozběhu mu skočil na záda Saturnus Ayort Back; s pětkou Triton AB; se šestkou Saturnus AB.Zvítězil Dingy Duke, druhá Flash, třetí Merlin, čtvrtý Saturnus, pátý Tritón.

Wh.feny - finále "A" - s jedničkou Bengal Lady Aerodynamic; s dvojkou Adige White Shot; s trojkou Esperanza Gentle Heart; se čtyřkou Geyser Force GH; s pětkou Cassienne TT; se šestkou Amazonka Teqamba. Zvítězila po krásném výkonu Bengal Lady, druhá Adige, třetí Geyser, čtvrtá Epranza, pátá Amazonka, šestá Cassienne.

finále "B" - s jedničkou Brittany GH; s dvojkou Chambawamba TT; s trojkou Styx A; se čtyřkou Donatela Inventum; s pětkou Nausika AB; se šestkou Quinta AB. Zvítězila Chambawamba, druhá Brittany, třetí Donatela, čtvrtá Styx, pátá Quinta, šestá Nausika.

Wh.senioři mix - zvítězil Kleon Vlapan - Mezinárodní mistr ČR, druhý Gilardino TT, třetí a první fenka Karen Vlapan - Mezinárodní mistr ČR, čtvrtá Grande Tequila TT, pátá Gaia BSD.

Kendo Vlapan ve spinterech seniorech běžel sám - Mezinárodní mistr ČR

Wh.mladí mix - myslím,že všichni mladí v tomto finále startovali prvně v plně obsazeném běhu,čož bylo vidět na průběhu - začátečnická neznalost v řazení a předbíhání,ale zvládli to bez napadání jeden druhého. Zvítězila Bereta Teqamba, druhý Oskar Vlapan, třetí Osman Vlapan,čtvrtý Hokee River du Tapée d'Amour, pátý Ondra Vlapan, šestá Vesna AB.

Solorennen wh.psi - 1.místo Lancelot Vlapan, 2.místo Essien BN, 3.místo Nikolas Vlapan

Solorennen wh.feny - 1.místo Charis BSD, 2.místo Jeffie Janne BSD, 3.místo Okarina Vlapan

Všem finalistům gratuluji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!