Lednický zajíc 24.6.a Grand Prix 1.7.2012

3. 7. 2012

24.6.se běžel bodovací dostih,který byl zároveň nominační na MS 2012 a tak se mělo běhat na časy,ale bohužel se opět běhalo na pořadí.

Wh.feny:přihlášeno 20fen,prezentovalo se jich 18,což bylo velké štěstí,že se nemuselo běžet semifinále. Běžely se tři plně obsazené rozběhy,do finále postupovala vždy první,ostatní OB. Rovnou do finále postoupily-Cassiene Tom.Tr., Acura Tequamba, Laura Vlapan; z OB šestici finalistek doplnily-Charis BSD, Grande Tequila TT, Escape BN. Laura-špatný start z boxu č.5-z poslední pozice ještě stačila doběhnout na čtvrtém místě. Zvítězila Acura, druhá Cassiene, třetí Charis, čtvrtá Laura, pátá Escape, šestá Grande Tequila.

Wh.psi:přihlášeno 9,prezentovalo se jich 10. Dva rozběhy-postupovali první dva,ostatní OB.Rovnou do finále postoupili-Garp GG, Lancelot Vlapan, Jenka van Arkadi, Gaudí GG; z OB-Blade Bass Ibexes, Aristo FRS. Zvítězil Lancelot Vlapan, druhý Jenka van Arkadi, třetí Garp, čtvrtý Gaudí, pátý Aristo, šestý Blade Bass.

Grand Prix + Ocelit Trophy

Wh.feny: přihlášeno 14fen,prezentovalo se jich 10-dva rozběhy-postupovaly první dvě,ostatní OB-běžel se pouze jeden,plně obsazený a postupovaly první dvě. Rovnou do finále se probojovaly-Acura Tequamba, Catwalk Inventum, Eklipse BN, Laura Vlapan; z OB-Amazonka Tequamba, Escape BN. Laura opět špatný start z boxu č.6,ale ztáhla to po výborném závěru vnitřní stranou na třetí místo. Zvítězila Acura-CACT,druhá Eklipse-R.CACT,třetí Laura-CACIL,čtvrtá Catwalk Inventum-R.CACIL,pátá Amazonka,šestá Escape.

Wh.psi:přihlášeno 9,prezentovali se pouze 4-žádný nežádal o titul CACIL-jeden rozběh-všichni do finále "A". Zvítězil Mont Blanc ze SP.G.,druhý Lancelot Vlapan,třetí Jasper BSD,čtvrtý Kleon Vlapan.

Pohár Ocelit Trophy vzhledem k vysokým teplotám byl zadán podle času ve finále první feny a prvního psa; tento pohár získal Mont Blanc ze Sp.G. a to do trvalého držení,protože tento pohár vyhrál již po třetí.

Všem finalistům gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!