Lednický pohár 1.5.2011

1. 5. 2011

V neděli 1.5. se běžel v Lednici CACTový a bodovací dostih. Bohužel, účast co do počtu byla opět malá - 6psů a po vyškrtání nedorazivších fen - 8fen. Ve psech bohužel nestartoval ani jeden Vlapan. Výsledky finále: první Jenka v.Arkadi CACT; druhý Hagi TT R.CACT; třetí Antony FRS; další pořadí bohužel nevím.

Wh.feny - běžely dva běhy po čtyřech. Z prvního běhu rovnou do finále postoupily Karen Vlapan a Laura Vlapan, z druhého běhu Acura Teqamba a Kamila Vlapan, z OB doplnily šestici finalistek Peggy Superson. a Quinta z Hedvábí(bez záruky). Rhea AB byla v prvním rozběhu diskvalifikovaná. Ve finále měly Vlapanky box č.2 - Laura, box č.3 - Kamila, box č.4 - Karen. Kamila Vlapan opět předvedla bezvadný start,jako v Marchegu a stylem start-cíl toto finále vyhrála CACT; na druhé místo se probojovala Laura Vlapan R.CACT; třetí doběhla Karen Vlapan; čtvrté místo dobře běžící Acura Teqamba,která se teprve začíná učit běhat v plně obsazeném běhu; pátá(výsledek bez záruky) Peggy a šestá Quinta z Hedvábí.