Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lednice 20.8.2011

21. 8. 2011

      V sobotu  20.8. se běžel v Lednici CACILový dostih. Na startu se sešlo 11fen a 8psů.

        Wh.feny: v Lednici se běhá na pořadí,což je pro některé psi(feny) při špatném nasazení startujících do běhů ne vždy objektivní. Feny běžely dva běhy-rovnou do finále postupovaly první dvě,ostatní OB. Přímo do finále postoupily-Acura Teqamba; Charis BSD; Amazonka Teqamba; Camouflage Inventum; z OB šestici finalistek doplnily Anabella FRS a Laura Vlapan,která po hárání není ve své formě,což bylo vidět v rozběhu a opravném běhu;ve finále to trošku vylepšila. Zvítězila Acura Teqamba; druhá Charis BSD-CACIL,která velice špatně odstartovala,přesto doběhla na krásném druhém místě; třetí Laura Vlapan-R.CACIL; čtvrtá Camouflage Inventum; pátá Anabella FRS; šestá Amazonka Teqamba.

finalovy-start-fen.jpg

finálový start fen(Laura dečka č.6)

feny-stupne-vitezu.jpg

    Wh.psi: běželi dva běhy po čtyřech,do finále postupovali též první dva, ostatní OB. Rovnou do finále postoupili Antony FRS, Hagi TT, Chirock BSD, Blade Bass Ibexes, z OB-Aristo FRS a Assasin Teqamba. Zvítězil Hagi TT-CACIL; druhý Blade Bass Ibexes; třetí Chirock BSD-R.CACIL; čtvrtý Antony FRS,který doběhl se zraněním; pátý Assasin Teqamba; šestý Aristo FRS.

  Pro zájemce o dostihový sport je volný ještě jeden nadějný,dostihový pejsek z krytí v Německu úspěšným dostihovým whippetem Surumu vom rauhen Meer(finalista MS i ME)

naishin-noel-nikolas-015.jpg

naishin-noel-nikolas-018.jpg

Odběr možný ihned