Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lednice - Vítání jara 14.4.2012

15. 4. 2012

    Každoročně tento termín jsem jezdila s p.Vaňkem na dostihy do Marchegu,ale letos bohužel jsem řidiče na tento dostih nesehnala a tak jsme se vydali do Lednice. Počasí docela vyšlo vzhledem ke špatné předpovědi. Pejsků bylo celkově málo, i u whippetů,ale výkonnostně to byl dobře obsazený dostih. Fenek startovalo osm, pejsků pět, senioři mix-čtyři(též výkonnostně výborné složení), sprinteři dva.

     Wh.feny:běhalo se na pořadí,ze dvou rozběhů postupovaly první dvě,ostatní OB. Rovnou do finále postoupily Amazonka Teqamba, Laura Vlapan, Britany GH, Grande Tequila TT. Z OB šestici fnalistek doplnily Dragon Fly du P.d.l.J. a Annabela FRS. Krátce po startu si udělala výbornou vedoucí pozici Britany,kterou si udržela až do cíle a zvítězila. Laura Vlapan špatně odstartovala(box č.5),ale ještě se probojovala na krásné druhé místo o 5 setin vt.,za vítěznou Britany. Třetí doběhla Grande Tequila TT, čtvrtá Amazonka Teqamba, pátá Drgon Fly, šestá Anabela. Celkově bylo finále vyrovnané a všechny fenky si zaslouží gratulaci.

lednice-14.4.2012.jpg

     Wh.psi: běželo jich pět,a tak všichni postupovali do finále. V rozběhu doběhli v pořadí - první Garp GG, druhý Antony FRS, třetí Jenka van Arkadi, čtvrtý Aristo FRS??,pátý Chandler TT?? Ve finále výborně odstartoval Jenka van Arkadi a stylem start-cíl toto finále zaslouženě vyhrál,druhýdoběhl Garp, třetí Antony, čtvrtý Chandler, pátý Aristo.

    Zájemcům o dostihový sport mohu nabídnout nadějná,dostihová štěňátka; otec: úspěšný whippet Mont Blanc ze Sp.G.; matka: Jacqueline ze Sp.G.-matka úspěšných dostihových vrhů "K","L","M". Odběr možný ihned. Začátečníkům poradím a pomohu s treninkem na dostihové dráze Kolín.

osin-a-punta-001.jpg

osin-a-punta-004.jpg