Ledncký zajíc 26.6.2011

26. 6. 2011

V neděli 26.6. se běžel bodovací dostih. Počasí vyšlo,nepršelo,nebylo horko. Účast byla slušná - 10 fen, 14 psů, 6 sprinterů mix, 5 seniorů mix. Bohužel v Lednici se stále běhá na pořadí, tak fenky běžely dva běhy po pěti a psi tři běhy.

Wh.feny - dva běhy po pěti - do finále "A" postupovaly první dvě z každého běhu,ostatní OB. Rovnou do finále postoupily - z prvního běhu - Karen Vlapan a Kristyn Vlapan a z druhého běhu - Laura Vlapan a Kamila Vlapan. Z OB šestici finalistek doplnily Grande Tequila TT a Catwalk Inventum.Zvítězila Laura Vlapan, druhá byla Kamila Vlapan, třetí Kristyn Vlapan, čtvrtá Karen Vlapan, pátá Catwalk Inventum a šestá Grande Tequila TT.

Wh.psi - běželi tři běhy - do finále "A" postupoval pouze první z každého běhu, ostatní OB. Rovnou do finále postoupili Kleon Vlapan, Lancelot Vlapan a Jenka von Arkadi. Z OB šestici finalistů dpolnili Kento ze Sp.G., Antony FRS a Hagi TT. Zvítězil Lancelot Vlapan,druhý Kento ze Sp.G., třetí Kleon Vlapan, čtvrtý Jenka, pátý Antony FRS a šestý Hagi TT. Ve finále "B" krásně zaběhl Little Devil Vlapan,který dnes běžel prvně za "dospěláky" a musí ještě získat nějaké zkušenosti a vytrvalost,přesto doběhl na krásném druhém místě.

Wh.sprinteři mix - běžely dvě fenky a čtyři psi - zvítězila Aguillera Teqamba, druhá Connely Brook  Toomie Trishel, třetí Kendo Vlapan, čtvrtý ?, pátý ?, šestý Kryštof Vlapan.

Všem vítězům gratuluji !!!!!!!

Zájemcům o kvalitní dostihová štěňata whippetů mohu nabídnout ještě volná štěňátka z výborného dostihového spojení, stejná krevní linie na mistra světa 2001 Binkie v.d. Spaarne Meute, jako u dostihově úspěšných vrhů "K" a "L". Odběr po 7.srpnu. Pouze pro zájemce o dostihový sport.