Krása a Výkon Kolín

11. 7. 2010

V sobotu 10.7.2010 se konala Oblastní výstava pro skupinu X,která je součástí soutěže K+V. Výstavy se zúčastnila pouze jedna zástupkyně chov.st. Vlapan a to Karen Vlapan. Dopadla docela dobře - vyhrála třídu pracovní a následně získala titul Oblastní vítěz.

V neděli 11.7. se běžel dostih. Tropická vedra,která hrozila, přiměla pořadatele ke změně programu. Soloběhy,které začínají v devět hodin,se začaly běhat v osm a začátek dostihů se z 10,30h.  přesunul na pár minut po deváté. Bohužel po desáté hodině rtuť teploměru ukazovala ve stínu 26°C a teplota se stále zvyšovala. Z rozhodnutí vet.lékaře byl dostih přerušen po odběhnutí prvního kola. Ještě štěstí,že v Kolíně je časomíra a mohlo se pořadí stanovit podle časů z rozběhu. Bylo to nemilé,ale myslím si,že zdraví našich psích miláčků je přednější.

Wh.psi - startovalo jich sedm - na prvním místě skončil Kairo Vlapan s časem 23,950vt.; na druhém místě Dynamique du P.d.l.J v čase 23,955vt.; třetí Klermont ze Sp.G. 24,31vt.; čtvrtý Hurricane Brodwinek 24,34vt.; pátý Golden Boy Brodwinek 24,35vt.; šestý Hugo Brodwinek 24,50vt.;sedmý Moonman Supersonic. Šampion pro K+V Moonman Supersonic se 14 body.

Obrazek

Wh.feny - běželo jich deset - na prvním místě Karen Vlapan v čase 23,47vt.; druhá Brittany GH v čase 24,12vt.; třetí Betacanis 24,19vt.; čtvrtá Dragon Fly 24,25vt.; pátá Hossa Brodwinek 24,50vt.; šestá New Star Supesonic 24,59vt. Šampion pro K+V Karen Vlapan s plným počtem 20 bodů

Obrazek

Obrazek

Wh.mladí - běželi čtyři - na prvním místě Perseus AB v čase 24,08vt.; druhý Lloyd Vlapan  v čase 24,21vt.; třetí Rigisamus AB 24,96vt.; čtvrtý Quirinus AB 25,16vt.