Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolín K+V 10.7.2011

12. 7. 2011

          V neděli se běžel dostih,který byl součástí akce Krása a Výkon; my jsme se zúčastnili pouze dostihů,protože tento titul s plným počtem bodů(20) již máme z loňského roku. Účast nebyla velká,ale ani ne malá - 9 fen, 10 psů a výkonnostně dobře obsazená - za feny, výborně běhající Leslie ze Sp.G. a Escape BN; za psi Kleon a Lancelot Vlapan,Jenka van Arkadi,Hagi TT, James Brown van de Groene Golf z Německa.

            Wh.psi: počet 10 - v Kolíně se běhá na časy,takže se běží dva běhy a šest nejrychlejších postupuje do "A" finále - s jedničkou nastoupil Jenka van Arkadi; s dvojkou Lancelot Vlapan; s trojkou Hagi TT; se čtyřkou James Brown; s pětkou Kleon Vlapan; se šestkou Hurikane Brodwinek z Polska. Finále bylo velice vyrovnané - zvítězil o pouhé dvě tisíciny vt. Jenka van Arkadi; druhý James Brown; třetí Lancelot Vlapan; čtvrtý Kleon Vlapan; pátý Hagi TT  a šestý Hurikane Brodwinek.

kolin-k-v-10.7.2011-004.jpg

                                                                                                                                                                                     Titul Šampion K+V získal Hagi TT 

kolin-k-v-10.7.2011-007.jpg

        Wh.feny: počet 9 - finále "A" - s jedničkou Leslie ze Sp.G.; s dvojkou Karen Vlapan; s trojkou Escape BN; se čtyřkou Kamila Vlapan; s pětkou Betacanis of Carinae; se šestkou Bluebottle of Carinae. Zvítězila Escape; druhá byla Kamila Vlapan; třetí Karen Vlapan; čtvrtá Leslie ze Sp.G.; pátá Bluebottle; šestá Betacanis.

kolin-k-v-10.7.2011-001.jpg

       Pro zájemce o dostihový sport mohu nabídnout nadějná,dostihová štěňátka whippeta - otec: úspěšný,dostihový whippet z Německa - Surumu vom rauhen Meer. Začátečníkům poradím a pomohu s treninkem na dostihové dráze Kolín

n-cata-na-dvorecku-018.jpg

  Odběr po 7.8.2011