Kolín Inter Bohemia

7. 4. 2012

V sobotu 7.4. se běžel první dostih v ČR,který byl CACILový a zároveň bodovací s udělením titulu CACT.

Nejpočetněji byli opět zastoupeni whippeti i když se všichni přihlášení nedostavili. Počasí bylo aprílové,chvílemi pršelo,což nebylo zrovna příjemné.

Whippeti feny: startovalo jich 14; běhalo se na časy a účast ve finále "A"si zajistily: Laura Vlapan; Catwalk Inventum; Escape BN; Adige White Shot; Crazy Lady Tom.Tr.; šestou fenku doplním. Zvítězila Laura Vlapan-CACIL,CACT; 2.místo Catwalk Inventum; 3.místo Escape BN; 4.místo Crazy Lady Tom.Tr.; 5.místo Adige White Shot;další pořadí doplním.Kamila a Karen Vlapan jsou krátce po hárání a tak se musí dát trochu dohromady.

Whippeti psi: počet 12 startujících - finále "A" - Kleon Vlapan; Jenka van Arkadi; Lancelot Vlapan; Garp GG; Mefisto Vlapan; Michael Vlapan. Zvítězil Kleon Vlapan-CACT,po raketovém doběhu v cílové rovině; 2.místo-Jenka van Arkadi; 3.místo- Garp GG; 4.místo- Mefisto Vlapan - CACIL; 5.místo- Lancelot Vlapan; 6. místo- Michael Vlapan - R.CACIL. Mlaďoši - Mefisto a Michael Vlapan běželi poprvé v kategorii dospělých a zvádli to na výbornou-gratuluji.

Whippeti sprinteři mix-1.místo Kendo Vlapan-24,16vt; 2.místo Connelly Brook-24,17vt.; 3.místo Pythagoras AB

Zájemcům o dostihový sport mohu nabídnout nadějná dostihová štěňátka - otec:úspěšný dostihový whippet Mont Blanc ze Sp.G.; matka: Jacqueline ze Sp.G.- matka úspěšně dostihových vrhů "K","L","M".Začátečníkům poradím a pomohu s treninkem na dostihové dráze Kolín. Odběr možný ihned.