Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolín 25.4. - CACT dostih

25. 4. 2010

      V neděli 25.4. se konal v Kolíně CACTový dostih,který byl zároveň bodovací. I když bylo nádherné počasí,účast nebyla moc velká. Wh.psů bylo 12; fen 8; sen.f. 3; sen.p. 3; sprinteři mix 3.

     Wh.psi - v této kategorii chyběli pravidelní vítězové "A" finále - Mont Blanc ze Sp.G. a Kleon Vlapan. Jedničku do "A" finále si vybojoval Antony FRS; dvojku Ilion AB; trojku Lykaon AB; čtyřku Nereus AB; pětku Quick Sand z Úplňku a šestku Kairo Vlapan. Zvítězil Antony FRS - CACT; druhý byl Nereus AB - R.CACT; třetí Ilion AB; mile mě překvapil Kairo Vlapan,ačkoliv šel do finále se šestkou,doběhl na hezkém čtvrtém místě; pátý Lykaon; šestý Quick Sand z Úplňku.

Obrazek

       Wh.feny - s jedničkou do finále šla Karen Vlapan; s dvojkou Kamila Vlapan - pouze tyto dvě fenky měly čas pod 24vt.; s trojkou Bluebottle of Carinae; se čtyřkou Betacanis of Car.; s pětkou Annabela FRS; se šestkou Brittany GH. Zvítězila Karen Vlapan - CACT; druhá Kamila Vlapan - R.CACT; třetí Bluebottle of Car.; čtvrtá Brittany GH; pátá Annabela FRS; šestá Betacanis of Car.

Obrazek

       Wh.sprinteři mix - zvítězil Kendo Vlapan; druhý byl Neptun AB a třetí fenečka Ducati Sp.M.

Obrazek

       Všem vítězům gratulujeme !!!!!!!!