Kolín 24.7.2010

25. 7. 2010

V sobotu 24.7. se běžel v Kolíně dostih,který sponzorovala firma Roboran. Bohužel, po celý dostih nás provázel drobný déšť,který ustal až po skončení dostihu. Účast,vzhledem k dovoleným a deštivému počasí byla slabá. Konečný počet startujících whippetů byl - 5 fen; 8 psů; 4 mladí mix; 0 sprinterů; 2 seniorky; 2 senioři; 2 feny - soloracing; 3?psi - soloracing.

Vlapanky - Kamila si dala soloracing,ale po hárání se velice pomalu dostává do formy a tak skončila o 1 setinu vt.,za Betacanis of Carinae,která byla první. Karen si dala cvičně dvě sólíčka na 480m.

Obrazek

Výsledky: wh.feny - 1. Leslie ze Sp.G.; 2. Bluebottle of Carinae; 3. Charis BSD; 4. Higuita TT; 5. Gaya BSD.

Obrazek

wh.psi - běželo jich osm - 3 Vlapani. S jedničkou do finále "A" nastoupil Mont Blanc ze Sp.G.; s dvojkou mladičký Lancelot Vlapan; s trojkou Kleon Vlapan; se čtyřkou,stále se zlepšující Hagi TT; s pětkou Perseus AB; se šestkou Klermont ze Sp.G. Kairo Vlapan statečně bojoval ve finále "B". Finále "A" vyhrál Mont Blanc, druhý byl Kleon Vlapan, třetí Hagi TT, čtvrtý Lancelot Vlapan,kterému dělá stále problém plně obsazený běh, pátý Klermont, šestý Perseus AB.

Obrazek

wh.mladí mix - běželi tři psi a fenka. Zde běžel Lloyd Vlapan,který rozběh i finále vyhrál. Na druhém místě doběhla fenka Catwalk Inventum; zbývající pořadí nevím přesně.