Kolín 2.4.2011

6. 4. 2011

Opožděně dávám v krátkosti pár řádků o dostihu. Hned po dostihu jsme jeli na krytí se Žaklínou za úspěšným dostihovým psem Surumu vom rauhen Meer do Německa(krytí proběhlo bez problémů)

Karen i Kamila jsou po hárání a tak se pomalu dostávají do formy,mají ještě nejméně dva měsíce na vylepšení formy, i tak Karen v druhém rozběhu podala dobrý výkon,který jí stačil na to,aby startovala v "A" finále s dečkou č.2, ve finále jí již ale síly nestačily; Kamila byla na tom s výkonem podstatně hůř; tím ale nechci zlehčovat dobrý výkon mladé Camouflage Inventum,která bude určitě obsazovat přední místa ve finále.

Wh.psi(19) - početně i výkonostně dobře obsazený CACILový dostih,ve srovnání třeba s CACILovým dostihem v Hildesheimu 3.4.,kde startovalo sedm psů a sedm fen v "A" klase(Gilardino TT se umístil na druhém místě,Grande Tequila TT na pátém místě). Mont Blanc nedal nikomu šanci a stylem start-cíl,tento dostih vyhrál. Velice dobrý výkon podal Lancelot Vlapan,který odstartoval s velkou ztrátou za celým startovním polem,ale velice rychle se probojoval na druhé místo za Mont Blanca;bylo by možná velice zajímvé,kdyby odstartoval bleskově,jako jeho stájový kolega Mont Blanc( o těchto "představách" si mohu nechat ale jenom zdát). 1.místo Mont Blanc ze Sp.G.; 2.místo Lancelot Vlapan; 3.místo Kleon Vlapan; 4.místo Essien BN; 5.místo Perseus AB; 6.místo Hagi TT.

Finále "A" psů - Mont Blanc dečka č.1; Lancelot Vlapan dečka č.2(poslední)

Dobře zaběhl i Kairo Vlapan,který startoval v "B" finále s dečkou č.1.Po zimě musí ještě vybrousit trochu fyzičku; doběhl na krásném třetím místě.

Wh.sprinteři(4) - zde startoval Kendo Vlapan,běžel moc hezky a doběhl jako druhý.

Wh.mladí psi(4) - souboj chov.st. Vlapan a AB. Vyhrál Lucky Vlapan,druhý Lloyd Vlapan, třetí Quirinus AB; Quo Status AB dostal "D".

Wh.mladí - feny(5) - vyhrála Laura Vlapan; druhá Amazonka; třetí Louisiana Vlapan; čtvrtá Quintta Ess.AB; Charlote BSD nedoběhla.

Všem vítězům gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů !!!!!!!!