Kolín 11.4.09

11. 4. 2009

Opravdu krásné slunečné počasí na dostihy. Na těchto dostizích běželi pouze dva Vlapani-Kleon Vlapan a Kendo Vlapan. Kleonovi se docela dařilo-ve finále zaběhl výborný čas 23,19vt; dráhový rekord je 23,16vt;což je slušný výkon a doběhl si pro první místo;druhý doběhl Kenwood ze Sp.G;třetí Lewis ze Sp.G.;čtvrtý Fredie Mercury GG;pátý Forest Gump GG;šestý El Nino TT. Zapoměla jsem na třetího Vlapana-Kimma,který ještě běžel v kategorii"mladí",protože panička myslela,že musí mít dvě měření,aby mohl běhat za dospělé,nyní již ví,že to tak není a i Kimm již bude běhat  za dospělé.Umístil se ve finále na čtvrtém místě. Jako první doběhl mladičký Mont Blanc ze Sp.G. ve velmi pěkném čase 23,85;druhý Meckenzie z Hedv.24,99;třetí Breathles 25,21;čtvrtý Kimm Vlapan 25,56; pátý Bluebottle of Carinae 25,87; Alpine-N-neběžel ze startovacích boxů,což se též velice brzy naučí(spíš panička se ho tam naučí dávat).

Finále "A"wh.p.

Obrazek

Kendo Vlapan se též velice snažil,ale skončil druhý s časem 23,88vt. První doběhl Leonidas AB v čase 23,82vt; třetí skončila fenka Blueberry Sp.Mor. s časem 24,57vt. Kendo minulou sobotu 4.4.vytvořil nový dráhový rekord s časem 23,72vt. v kategorii wh.p.+51cm. Gratulujeme.

Obrazek

Feny vyhrála Leslie ze Sp.G;druhá doběhla Avalanche GH;třetí Jorgia ze Sp.G.;čtvrtá Arwen ČT;pátá Ardene GH;šestá Florance GG.