Jdi na obsah Jdi na menu
 


Inter Bohemia 6.4.2013 Kolín

7. 4. 2013

      V sobotu 6.4.se běžely první dostihy,které byly mezinárodní se zadáváním titulu CACIL,CACT. Prezentovalo se 9 fen; 8 psů; 5 mladých mix; 5 seniorů mix.

       Wh.psi - finále "A"- s jedničkou Jabulani BSD; s dvojkou Mefisto Vlapan; s trojkou Lancelot Vlapan; se čtyřkou Lloyd Vlapan; s pětkou Avatar z pod smrčků; se šestkou Hagi TT. Zvítězil Jabulani BSD; druhý Lancelot Vlapan; třetí Avatar z pod smrčků; čtvrtý Lloyd Vlapan; pátý Hagi TT; šestý Mefisto Vlapan,který běžel velice dobře,ze zadní pozice dobře dotahoval až do předposlední zatáčky,kde klopýtl,udělal kotrmelec a bohužel ztráta se nedala již dohnat. Finále "B"- Merlin Vlapan s jedničkou; Quick Sand z Úplňku z dvojkou. Zvítěil merlin Vlapan, Sandy se pobouchal v boxu a zřejmě měl bolesti,tak se vrátil.

       Wh.feny - finále "A"- s jedničkou Cassiene Tom.Tr.; s dvojkou Laura Vlapan; s trojkou Elektra GH; se čtyřkou Amazonka Teqamba; s pětkou Ice Ice Baby; se šestkou Styx AB,která nenastoupila. Zvítězila Laura Vlapan-CACIL,CACT; druhá Elektra GH-R.CACIL,R.CACT; třetí - favoritka tohoto finále,které by právem náleželo vítězství Cassiene Tom.Tr.,ale v první zatáčce měla kolizi a bohužel ztráta byla příliš velká :-(((; čtvrtá Ice Ice TT; pátá Amazonka Teqamba.

      Wh.mladí mix - finále - s jedničkou Nikolas Vlapan; s dvojkou Noel Vlapan; s trojkou Naishin Vlapan; se čtyřkou Nikol Vlapan; s pětkou Bengal Lady. Raketový start měla Bengal Lady a velice dobře běžela celou dráhu a doběhla jako druhá; zvítězil Nikolas Vlapan; třetí Nikol Vlapan; čtvrtý Naishin Vlapan; pátý Noel Vlapan,který po doběhu kulhal,ale výron to snad není.

       Wh.senioři mix - finále - s jedničkou Kleon Vlapan; s dvojkou Brodway BA; s trojkou Florance GB; se čtyřkou Grande Tequila TT; s pětkou Alaska GH. Zvítězil Kleon Vlapan(jediný pes),druhá Alaska GH; třetí Grande Tequila, čtvrtá Brodway BA,  pátá Florance GB.

     Všem finalistům gratuluji a přeji hodně dostihových úspěchů v plemeni whippet

    Zájemcům o nadějná dostihová štěňátka mohu nabídnout dva pejsky - matka:úspěšná dostihová whippetka Karen Vlapan;otec:též velmi úspěšný dostihový whippet Mont Blanc za Sp.G.Začátečníkům poradím a pomohu s treninkem na dostihové dráze Kolín.Zájemci mě mohou kdykoliv informovat.