Jdi na obsah Jdi na menu
 


Friendly Cup-Ml.Boleslav 1.5.09

3. 5. 2009

V pátek 1.5.09 se konal v Ml.Boleslavi dostih,který se běhá dle váhy. Startující jsou rozděleni do několika skupin.Tento dostih si získává oblibu u majitelů whippetů. Zatímco my jsme byli v Lednici a další tři Vlapani,kde jsme si vedli poměrně dobře-jedno první místo,dvě druhá místa a jedno třetí místo,i zde jsme měli zástupce Vlapanů-Kendo Vlapan,který si vedl výborně. Svoji kategorii "L" vyhrál a v závěrečné soutěži "Velká cena whippetů" běžel velice dobře na vedoucí pozici až do náběhu do poslední zatáčky,kde ho zcela brutálně napadl Aik Vipíto Gold Toomie Trischel,vytlačil ho na samý okraj dráhy a "bušil" do něho až do cíle. I přes tuto velice nepříjemnou událost doběhl na třetím místě.

Výsledky: váhová třída "L"- 1.místo Kendo Vlapan;2. Blue Boy of Carinae; 3. Benino Max Inventum;4. Mackenzie z Hedvábí; 5. Alpin Diesel Sunny Funny.

Pořadí Velké ceny whippetů- 1. Forest Gump GG; 2. Aschlei Stohe; 3. Kendo Vlapan; 4. Blue Boy of Carinae; 5. Leonidas AB; Aik Vipíto Gold Toomie Trischel-D.

Krátký videoklip z Velké ceny můžete vidět v rubrice - Naše videa

                        Všem vítězům gratulujeme!!!