Boleslavský pohár 2.10.2011

6. 10. 2011

V neděli se běžel bodovací dostih; startovalo 6 fen, 12 psů, 3 ml.feny, 3ml.psi, 1sprinter, senioři.

Wh.feny-běžely dva běhy po třech,Casablanca GH byla disq.; do finále postupovalo všech pět fen. Zvítězila Chambawamba TT; druhá byla Camouflage Inv.; třetí Britany GH; čtvrtá Laura Vlapan,která po hárání není ještě ve formě,ale již doběhla s menší ztrátou; pátá Rhea AB.

Wh.psi-běželi též dva běhy,ale plně obsazené; postupovali první dva,ostatní OB a z OB postupoval pouze vítěz. Rovnou do finále postoupili - s jedničkou Lancelot Vlapan; s dvojkou King Vlapan; s trojkou Essien BN; se čtyřkou Jenka van Arkadi. Z OB šestici finalistů doplnili s pětkou Garp GG a se šestkou Kleon Vlapan. Ve finále jako obvykle Vlapani špatně odstartovali a dotahovali až na cílové rovině. První tři doběhli téměř současně a bez cílové kamery se těžko určuje pořadí-výrok rozhodčích zněl - 1.místo Essien BN; 2.místo Jenka van Arkadi; 3.místo Lancelot Vlapan; 4.místo King Vlapan; 5.místo Kleon Vlapan; 6.místo Garp GG. Přestože byl Lancelot vyhlášen na třetím místě,tak titul "Dostihový vítěz 2011" má s velkým náskokem získaných bodů pevně ve svých tlapkách a nikdo ho nemůže již ohrozit. Finále "B" bylo též velice napínavé. Vyhrál po krásném výkonu Lucky Vlapan,druhé místo Hagi TT,třetí místo Huricane Brodvinek,čtvrtý Dynamique Du Pak de la Jet,pátý Klermon ze Sp.G. Lloyd Vlapan pro zranění nenastoupil.

Wh.mladí psi-tam výborně zaběhli bráškové Mefisto a Michael Vlapan,kteří v rozběhu doběhli na prvním místě Mefisto Vlapan,druhý Michael Vlapan,třetí Avatar z Podsmrčku. Ve finále prvenství obhájil Mefisto Vlapan,na druhém místě Avatar,třetí Michael.

Wh.sprinter-běžel jenom Kendo Vlapan a zdárně bez problémů jako vždy doběhl.

Všem finalistům gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!